Ми співпрацюємо з НСЗУ

Надзвичайна ситуація в МКПЦ. Медики спрацювали оперативно: жінок евакуювали у безпечне місце

В Міському клінічному перинатальному центрі вчора, 15 листопада, трапилась надзвичайна ситуація. Близько 19.00 год.  внаслідок перепадів напруги виникла пожежа  у кафе «Лонда», яке орендує приватний підприємець та яке знаходиться в гінекологічному корпусі МКПЦ.  Медики одразу ж  повідомили про пожежу  державну службу з надзвичайних ситуацій.

Щоб запобігти біді, керівництво медичного закладу прийняло рішення про негайну евакуацію пацієнток з гінекологічного корпусу. Команда медиків спрацювала дуже оперативно. Всіх жінок вивели через аварійний  вихід до церкви, у сховище.

Після локалізації пожежі  евакуйованих жінок перевели в акушерський корпус, де вони і провели ніч.  Зараз жінки повертаються в гінекологічний корпус на процедури, на свої ліжка в палатах.  

Вчора лабораторія  Державної установи «Івано-Франківський обласний центр  контролю профілактики хвороб» відібрала проби повітря на місці горіння на вміст чадного газу та інших шкідливих домішок. Результати аналізу зразків повітря будуть відомі сьогодні.

 «Нашим головним  завданням у той момент було убезпечити жінок, які в нас перебували на стаціонарному лікуванні.  Саме тому миттєво прийняли рішення про евакуацію пацієнток з гінекологічного корпусу. Сьогодні  жінки повернулись в гінекологічний корпус.  Міський перинатальний центр працює у штатному режимі»,- зазначила директор закладу Марія Бойко.