Ми співпрацюємо з НСЗУ

Знайомтесь – Професіонал! Григорович Марта Романівна

 Марта Романівна – завідувачка діагностичного відділення МКПЦ.

В пологовий будинок пані Григорович прийшла у 1993 році інтерном у відділення УЗД, яке тоді лишень відкрилось. І вже 29 років жінка дивиться пацієнток на апараті ультразвукової діагностики.

“Приходять ті, яких я дивилась внутріутробно, потім приходять уже до мене вагітними і я дивлюсь діток. Бачу – деколи бігають дітки з матусями і вже знаю, що це “мої” дітки.  Дуже приємно, коли в них все добре,- розповідає лікарка. – На  роботу йдеться для того, щоб допомогти  не тільки вагітним, а й взагалі жінкам бути щасливішими. Бо якщо жінка здорова  і народжує здорову дитину, то вона щаслива в житті. Звичайно, ще треба кохання. Але ми для того тут працюємо, щоб жінки були здорові, щоб вони були щасливі, щоб у них були гарні дітки”.

Марта Романівна розповідає, що не планувала бути лікарем УЗД. “Я мріяла бути акушером-гінекологом, працювати в родзалі, приносити щастя жінкам. Закінчувала медакадемію як лікар акушер-гінеколог. І, навіть, мала змогу попрацювати у Тлумачі в пологовій залі та приймати пологи. Коли повернулась, то я не думала, що мені прийдеться працювати в діагностичному відділі. Але настільки воно мені сподобалося і воно мені підійшло, що я вирішила працювати уздистом. Бо я лікарям можу деколи сказати-підказати те, що не бачать вони”.

Жінка розповідає, що надзвичайно приємно чути слова подяки  від пацієнток:

“За часи  роботи багатьом допомогла. Буває так, що ти допомагаєш жінці, як вона ходить вагітною, а коли лікарка їй сподобалася, то вона починає ходити до лікаря і по гінекологічних проблемах. А потім і донечки, які попідростали,    також приходять до тієї самої лікарки. 

Дуже приємно, коли чуєш слова подяки, вдячності. І в душі тоді робиться тепло і приємно. І тоді думаєш, не дарма ти ходиш  на цю роботу, не дарма ти  взагалі  зробила цей вибір. Адже це правильний вибір. І це дуже класно, воно підтримує у житті цьому”.

Пані Григорович  бажає всім жінкам жіночого щастя. Адже дітки – це і є щастя!

Також бажає, щоб дітки були здоровими, а батьки – щасливими.

«А усім українцям хочу побажати, щоб був мир на землі, щоб ми перемогли,  і щоб чоловіки повернулися,  які воюють, і все було добре в Україні!» – зауважує лікарка.