Знайомтесь, Професіонал! Юлія Михайлівна Негребецька

Юлія  Михайлівна Негребецька очолює відділення екстрагенітальної патології в Міському клінічному перинатальному центрі. Пані Негребецька – лікар у третьому поколінні та має стаж роботи – 25 років. Прийшла на роботу в Міський пологовий будинок одразу по закінченню Івано-Франківської державної медичної академії, у 1996 році, і з тих пір тут працює. Спочатку кілька років очолювала денний стаціонар МКПЦ , потім гінекологічне відділення, а з 2017 року є завідувачкою відділення екстрагенітальної патології.

Жінка зазначає, що найбільше на роботу  її надихають пацієнтки, які надсилають фото своїх дітей. «У мене є багато пацієнток, з якими я підтримую контакт. Вони діляться, розповідають як справи, а ще, що найважливіше, повідомляють щасливу новину про народження дитинки. І я радію разом з ними.  Ти їх спостерігаєш, фактично, все життя», – розповідає лікарка.

Пані Негребецька  вважає, що за теперішніх складних обставин кожен лікар має бути ще й трохи психологом, адже проблеми з виношуванням дитини у багатьох жінок, які потрапляють до стаціонару відділення, пов’язані зі стресами. А найбільше стресових ситуацій пережили жінки  з центру і сходу України, які втекли від вибухів і стрілянини у відносно мирний Івано-Франківськ, щоб зберегти життя ще ненародженій дитинці. Такі жінки потребують особливого  і чуйного відношення. І важливо  забудь-що допомогти вагітним виносити діток. 

Варто зауважити, що Юлія Михайлівна не лишень допомагає  вагітним виносити діток, але й багато жінок до неї звертаються для  вирішення гінекологічних проблем, лікарка проводить гінекологічні операції.   

Робота для гінекологині Юлії Негребецької займає чільне місце в її житті, бо жінка по своїй природі – трудоголік.  Тож вона робить усе, що від неї залежить, щоб жінки отримали щастя материнства.

«Я роблю все так, щоб спокійно спати ночами»,-  зазначає Юлія Негребецька.