Ми співпрацюємо з НСЗУ

Гінеколог МКПЦ Яна Гринів проходить навчання з надання медичної допомоги у випадку ґендерно зумовленого насильства

Лікарка-гінекологиня  з денного стаціонару МКПЦ Яна Гринів взяла участь в тренінгу-навчанні  на тему: «Клієнтоорієнтована медична допомога у випадку ґендерно зумовленого насильства. Система координації та перенаправлення на рівні регіонів», що відбувається у м. Київ з 7–9 вересня та 12–14 вересня.

 Проводить навчання Благодійний Фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї” .

В рамках тренінгу  учасники виконають низку практичних вправ, зокрема вчитимуться виявляти постраждалих від ґендерно зумовленого насильства, проводити опитування та діагностику, дізнаються як надавати медичну допомогу та здійснювати супровідний догляд за жінками, які пережили насильство.

Після навчання учасники зможуть виступати у ролі експертів та допомагати медичним закладам покращувати надання медичних послуг постраждалим від насильства у своїх областях.

Загалом, підготовка медичних працівників сприятиме посиленню спроможності закладів охорони здоров’я надавати якісні медичні та психологічні послуги постраждалим від сексуального та гендерно зумовленого насильства.

Захід проходить в межах програми гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за підтримки Європейського Союзу та CERF.

Учасниками тренінгів є медичні працівники з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей.