Ми співпрацюємо з НСЗУ

Знайомтесь, Професіонал: Роман Григорович Гафійчук!

Роман Гафійчук – лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії,  кандидат медичних наук, завідувач післяпологового відділення.

У Романа Григоровича за плечима 19 років медичної практики. Розпочав свою діяльність лікарем акушер-гінекологом у 2005 році, був черговим акушер-гінекологом та викладачем Базового Медичного коледжу. З 2009 року завідував акушерсько-гінекологічним відділенням Снятинської центральної районної лікарні та був районним акушер-гінекологом по 2018 рік. У КНП «Міський клінічний перинатальний центр ІФМР» лікар розпочав роботу у 2018 році завідувачем відділення денного стаціонару, далі працював  завідувачем акушерського відділенням №1. Зараз очолює   післяпологове відділення.

«Нормальні  та ускладненні пологи, кесарів розтин  будь-якої складності – це є моїм життям. Адже, труднощі- це виклик, і моє завдання з ним справитися! Песиміст бачить проблеми в кожній нагоді, оптиміст бачить можливості в кожній проблемі.»- зазначає  Роман Гафійчук.

Пан Гафійчук вважає, що запорукою якісної роботи хірурга є постійне навчання та удосконалення. Сам він навчався в українських та закордонних спеціалістів: лапароскопічної хірургії -у  Ігоря Гладчука (м. Одеса). Також неодноразово вдосконалював свою знання та навички, відвідуючи майстер-класи  Реваза Бочоришвілі  – експерта в галузі ендоскопії в гінекологічній хірургії та віртуозного хірурга-гінеколога.

Окрім акушерської діяльності, Роман Гафійчук займається реконструкцією тазового дна, естетичною  та ендоскопічною  гінекологією.
Лікар володіє унікальною методикою лікування пролапсу матки – унілатеральною гібридною реконструкцією малого тазу, що проводиться  за допомогою сітчастих імплантів.  Застосовуючи дану методику, успішно проведено операції 17-тьом жінкам, які у старшому віці залишилися з жіночими органами, що дало їм  можливість продовжити відчувати себе жінкою, оскільки вони таким чином уникнули видалення здорової  матки, шийки матки та здорових яйників. Остання така операція була проведена жінці – вимушено переміщеній особі з Києва, яка потрапила в стаціонар МКПЦ.

«Багато молодих  жінок  зіткнулись після пологів із проблемою неестетичних  змін зовнішніх статевих органів , що могло трапитись внаслідок розходження швів, травматичних пологів  чи через інші причини. Часто це викликає фізичний та психологічний дискомфорт, що перешкоджає нормальному життю жінки. Але вихід є! Реконструктивні гінекологічні операції допоможуть не жити з цією проблемою все життя, а виправити особливості, що турбують. Естетична  гінекологія – це тренд, але дуже вдалий!»,- зауважує лікар.

Кредо Романа Григоровича: «Давайте ж зробимо материнство щасливим! Допомога жінкам, роділлям, діткам – стоїть вище всього на цій землі. Бо щасливі, здорові діти – наше щасливе майбутнє!»