Ми співпрацюємо з НСЗУ

Знайомтесь, Професіонал! Колісник Галина Іванівна

Колісник Галина Іванівна – провідний хірург-гінеколог КНП МКПЦ ІФМР, завідувачка відділенням оперативної гінекології, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Професійний стаж – більше 30 років.

Здоров’я та краса жінки для неї понад усе!

Завдяки своїй професійності та сучасному технологічному обладнанню проводить операції будь-якого рівня складності,а видужування після таких операцій проходить швидко та легко.

Пані Колісник лікує такі захворювання, як  кисти яйників, фонові та передракові захворювання зовнішніх статевих органів та шийки матки,  непліддя, міоми матки, опущення внутрішніх статевих органів(генітальний пролапс),  поліпи ендометрію. Займається естетичною гінекологією.

Хірургиня володіє сучасними методами оперативних втручань, як от: абдомінальним, вагінальним, лапароскопічним та  гістероскопічним.

Галина Іванівна – лікарка, яка крокує в ногу з часом ,завжди розвивається ,працює, втілює в досвід новітні методики. Своїм досвідом ділиться з молодими колегами і є наставником  та вчителем лікарів -інтернів.

Галина Колісник у своїй роботі керується принципом: “Постався до хворого так, як би ти хотів, щоб поставилися до тебе в годину хвороби. Перш за все – не нашкодь!”