Ми співпрацюємо з НСЗУ

Медиків МКПЦ привітав зі святом міський голова Руслан Марцінків

З нагоди Дня медика в Івано-Франківську відбувся святковий молебень за здоров’я медичних працівників. Відправив молебень Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ високопреосвященний владика Володимир Війтишин.

Після молебня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначив медичні заклади міста, що працюють у складний воєнний час, забезпечують медичну допомогу  не лишень місцевим мешканцям, а й внутрішньо переміщеним особам.

 Серед них і  Міський клінічний перинатальний центр. Так,  від початку повномасштабного вторгнення в  закладі пролікувались  284 внутрішньо переміщені жінки та  понад сотню пологів прийняли в жінок, які тимчасово втратили дім.

 Міський голова подякував медикам за професійну роботу, адже сьогодні перед медиками стоять непрості виклики. «Багато наших медичних закладів надають допомогу не лише місцевим мешканцям, а й людям, яких прихистили з інших областей. Від імені нашої громади щиро дякую за повсякденну працю. Ви – запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомність та щире і відкрите серце. Бажаю міцного імунітету від усіх негараздів і загартованої сили духу»,- зазначив очільник міста.