Ми співпрацюємо з НСЗУ

Зі щоденника молодої мами

 1-й місяць

«А-а-а-а, я – мама! Як його взяти? Що з ним робити? Він такий ма-а-аленький! Я не знаю, чому він плаче! Я катастрофічно хочу спати! Він прокидається щогодини. І він весь час їсть! Ходили до поліклініки, сказали, що ми погано набираємо вагу і дуже худі. А-а-а, що робити? Може сосиску йому дати?

• 2-й місяць

«Якщо ці коліки не припиняться найближчим часом, я просто збожеволію! Я накричала на свою дитину, я жахлива мати! А потім ми ревіли разом :((( Мені здається, він починає впізнавати мене! Мені здалося, що він мені посміхнувся! Ходили в поліклініку: сказали, що ми набрали занадто багато і стали товстими. Може годувати його рідше?)

• 3-й місяць

«Все, я більше не збираюся гладити білизну та пелюшки з двох боків! І мити підлогу двічі на день теж не буду, хоч ріжте мене! Зате я хочу нарешті поголити ноги і зробити манікюр! Давайте я віддам комусь цицьку, а сама хоч годинку проведу у ванній. Що? Він засинає лише у мене на руках? От блін, манікюр, а також особисте життя доведеться відкласти».

• 4-й місяць

«Ну що, коліки начебто закінчилися, тепер я зітхну вільніше. Що? Чому він не спав сьогодні всю ніч? Зуби? У поліклініці сказали, що набрали замало. Радили суміші. Може краще котлету?

• 5-й місяць

«А у сусідки Маші син Петя у цьому віці вже сидів самостійно, а мій ще й на живіт не перевертається! Може з ним щось не так? Може показати його педіатру, невропатологу, хірургові, астроному… Ой, перевернувся! Сонечко ти моє!”

• 6-й місяць

«А у сусідки Віки дочка Маша вже ходити навчається та вчить англійську. А мій ще й не повзає. Зате він так мені посміхається, так солодко спить на моїх руках, він так сміється, коли я заходжу до кімнати! Він показує мені смішні гримаси, пускає слюні, повзе виключно назад, висовує язичок, він обіймає мене за шию, коли я тримаю його на руках, він міцно тримає мене за великий палець руки.

І нехай я не висипаюся, нехай сто років не робила манікюр, нехай я не встигаю нічого по дому, бо весь час розважаю малюка, нехай я не можу сходити в кіно чи з’їздити у відпустку.

Але я хочу ще такого ж карапуза, бо цей ТАК ШВИДКО росте!…»


https://tobemom.site/