Ми співпрацюємо з НСЗУ

Міський голова привітав жінок, які народили діток у День міста

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сьогодні  привітав матусь, які народили діток у День народження міста. Шести жінкам, дітки яких з’явились на світ 7 травня, вручили подарункові набори  та сертифікати на суму три тисячі гривень.

«Вже стало доброю традицією щороку вітати жінок, які народили діток у День міста. Я хочу побажати усім мирного неба та  спокійної України,-  зазначив міський голова .  – Також хочу подякувати  жінкам, за те що вони є і народжують українців!».

7 травня у Поліни  Охріменко народилась донечка. Дівчинку назвали Мія. Жінка розповіла що вдячна міському голові Івано-Франківська  Руслану Марцінківу за такий подарунок.

«Я щиро рада, що народила  у День народження Івано-Франківська і рада, що отримала подарунок від міського очільника. Дякую йому за це»,- розповіла породілля.

Тетяна Стеблинська у День народження міста також народила донечку. Її назвали  Вікторія – на честь майбутньої перемоги. Жінка зазначає, що такий подарунок від міського голови був для неї несподіванкою.

«Я просто в захваті!  Я дуже рада, що потрапила на таку акцію. Дякую меру – дуже приємний чоловік! Дякую усім медикам міського перинатального центру.  Тут  дуже класні лікарі, і медсестрички, і акушерочки, і санітарочки. Я щиро рада, що моя донечка Вікторія народилась в цьому закладі!»,- зауважила породілля.