Ми співпрацюємо з НСЗУ

Легенди старого Станиславова. Привид вулиці Труша

Існує стереотип, що привиди мешкають у замках чи старовинних руїнах. Це не зовсім так. Насправді, потойбічне створіння може отаборитися будь-де.

У цьому переконалась одна молода подружня пара, яка у 2013 році винаймала однокімнатну квартиру на вулиці Труша.

Спочатку молодята раділи – центр міста, другий поверх, до базару йти пару хвилин. Але незабаром у помешканні стали відбуватися дивні речі. Вночі хтось ходив коридором, грюкав посудом на кухні, зачиняв і відчиняв двері, скрипів паркетом, навіть крав печиво, яке лишалось на столі. При поселенні власник квартири казав, що раніше тут мешкала його бабуся, яка перед смертю впала у жорстокий маразм. Подружжя малювало у своїй уяві привид сивої старої, який вештався хатою після настання темряви. Дійшло до того, що вони навіть до туалету по одному вночі не виходили.

Та одного разу жінка прокинулась дуже рано. Вона була вагітна, на роботу не поспішала, тож вирішила приготувати чоловікові сніданок. Зварила каву, намастила канапки, повернулась у спальню, лягла біля коханого, обійняла та… заснула. Хвилин за десять продзвенів будильник, чоловік, тихо, аби не потривожити дружину, почимчикував на кухню. А потім, переляканий, забіг до кімнати, розбудив жінку і голосно вигукнув:

«Таню! Йди, поглянь на кухню! Воно тепер ще й каву робить!».

Автор: Іван Бондарев

https://report.if.ua/