Ми співпрацюємо з НСЗУ

Продукти, які впливають на розвиток молочниці

Молочниця знаходиться в списку найбільш поширених гінекологічних захворювань у жінок. Недуга не просто доставляє дискомфорт, а й негативно позначається на імунній і репродуктивній системах організму. Щоб не допустити розвиток молочниці, лікарі радять уважно ставитися і до продуктів харчування.

Для початку потрібно сказати, що ніяка їжа не викликає молочницю у здорової жінки. Але … Кандиди мешкають в нашому організмі, не завдаючи шкоди, і живуть по сусідству з корисними бактеріями. Варто імунітету ослабнути, як кандиди починають справжню війну проти корисних мікроорганізмів. І ви допомагаєте їм, додаючи сил їх улюбленими продуктами .

Які ж продукти небезпечні для жіночого здоров’я?

У список входять усіма улюблені солодощі, газовані напої, рис і картопля.

ЦУКОР

Шоколад, мед, цукерки і просто цукор в чаї – все це посилює свербіж та інші симптоми молочниці. На час лікування лікар рекомендує відмовитися або максимально знизити вживання цих продуктів і навіть фруктів, які теж багаті цукром.

ВИПІЧКА

Крім цукру така продукція є небезпечною вмістом дріжджів і білої муки. Вони створюють ідеальне середовище для активного зростання і розмноження кандид, що згодом призводить до молочниці. Юлія радить відмовитися від дріжджової випічки, віддаючи перевагу здобі з цільнозернового борошна.

ГАЗОВАНА ВОДА І СОКИ

Шкода подібних напоїв полягає у високій концентрації того ж цукру. Тому на час лікування молочниці краще припинити вживання солодкої води.

КАРТОПЛЯ І РИС

Гінекологи  рекомендують відмовитися від продуктів з крохмалем у складі. Вони швидко перетравлюються і так само швидко збільшують рівень глюкози в крові. А це саме те, що необхідно кандидам (грибкам) для гарного самопочуття. Білий рис вона рекомендує замінити на бурий – він корисніший і для здоров’я, і ​​для фігури.

Бережіть себе і регулярно перевіряйте здоров’я у Вашого гінеколога!

https://tobemom.site/