Ми співпрацюємо з НСЗУ

Коли війна підступає. Історія народження маленького Марка

Вагітність – той відповідальний період, коли майбутня мати має подбати не лишень про свою безпеку, а й про безпеку під час пологів.

Історія народження маленького Марка – це про вибір майбутньої матері: народити  у безпеці в чужому місті, чи вдома з почуттям тривоги, чи, навіть,  у дорозі.

7 квітня, на Благовіщення, Катерина Першина народила синочка Марка і тепер насолоджується спілкування із маленьким, посміхається і говорить до нього.

Проте, ще місяць тому життя вагітної Катерини не було таким безтурботним.  Вона зі своєю сім’єю була змушена тікати зі свого Обухова, бо воєнні дії були вже дуже поруч.

Ця вагітність у Катерини була досить складною, постійно тонусувала матка, тому і дорога для жінки на 37 тижні вагітності виявилась дуже важкою.

На щастя, Івано-Франківськ прийняв сім’ю жінки гостинно і  у цій атмосфері вагітній Катерині стало легше.

Як тільки прибула на Прикарпаття,  вагітна Катерина стала на облік у жіночу консультацію №2 до Петраш Наталії Ярославівни. Трохи заспокоїлась, підлікувалась, повеселішала та стала готуватись до пологів.

Почувши, що бойові дії  обійшли Обухів стороною, сім’я прийняла рішення повернутись до рідної домівки. Проте, лікарка, у якої жінка стояла на обліку, заборонила їхати, оскільки пологи могли початись будь-коли. І, варто зазначити, була правою.  Бо за два дні після цього Катерина народила маленького Марка. Пологи були дуже важкими і добре, що відбувались в умовах стаціонару. На щастя все закінчилось добре і Катерина тримає на руках свого любого синочка.

 «Ми дуже вдячні лікарям Міського клінічного перинатального центру, що вони дійсно вклали душу та зусилля, щоб моя донька Катя народила.  Всі сприяли, щоб пологи були нормальними і атмосфера – усе по-домашньому… Вони робили все на совість. Ми дуже вдячні лікарям і Богу, що у нас все зараз добре. Усі хороші: про жодного працівника не можу сказати погано слова. Ні про кого абсолютно. Я дуже рада, що ми не поїхали за кордон, а доня народжувала тут, в Івано-Франківську,- розповідає мама породіллі Галина Семенівна.

Жінка зазначає, що з такими людьми ми обов’язково переможемо.

«Ми сильні. Нас війна об’єднала. Самі собі дивуємся, де беруться ці резерви: моральні, фізичні. До цього докладаються всі!  Наш народ сильний, мудрий. У нас все буде добре! У нас вже все добре!»,- зазначила Галина Семенівна.