Ми співпрацюємо з НСЗУ

Втікаючи з окупованої Балаклеї. Історія народження маленької Марії

Вагітність для жінки – благодатна пора. Проте, якщо  довкола стріляють, а рідне місто окуповане ворогом, то  важко відчувати задоволення від вагітності та зануритись у майбутнє материнство.

Надзвичайно складною виявилась друга вагітність у 27-річної Юлії Менгель. Її рідну Балаклею окупували російські війська. Жінка на  34 тижні вагітності через постійний стрес потрапила до місцевої лікарні. Проте, як зізнається  Юлія, перебування у стаціонарі їй зовсім не допомогло. Навіть навпаки, через хвилювання самопочуття у Юлі значно погіршало.

Невдовзі жінці з сім’єю вдалось виїхати до селища Слобожанського, Харківської області.  Але й там постійно лунали вибухи і була загроза життю і здоров’ю цивільних людей. Відтак, сім’я Менгель прийняла рішення переїхати у безпечний Івано-Франківськ.

Тут жінка  заключила декларацію із сімейним лікарем та стала на облік до акушера-гінеколога з Міського клінічного перинатального центру Назара Панчишина.

У Франківську майбутній матері полегшало і вона  спокійно доносила вагітність. А 19 квітня Юлії зробили плановий  кесарський розтин. Так народилась маленька Марія. Дівчинку назвали на честь Діви Марії, оскільки народилась перед Великоднем.

Жінка розповіла, що покидаючи рідний дім, взяла лишень найнеобхідніші речі. Відтак, сім’ї порадили звернутись у центри розподілу гуманітарної допомоги, що будуть необхідні для немовлятка.

Пані Менгель зазначає, що дуже вдячна медикам міського перинатального центру за їх відношення до себе та допомогу.

«Лікарям я дуже вдячна. Бо я приїхала з іншого міста, не домовлялась наперед. Мені здається, лікарям байдуже: хто ти  і звідки . Саме відношення до жінок  – дуже добре! Всі до тебе так ставляться, як до своєї.  Я лежу вже третій день в лікарні. Всі заходять і запитують: Як ви  себе почуваєте? Чи нічого не болить? Чи все добре?  Мені дуже подобається і відношення, і люди».

 У свою чергу, Юлія побажала усім українцям триматися і вірити у нашу перемогу.

 «Я бажаю всім триматися, вірити в краще, що скоро це все скінчиться.  Я бажаю нашим  ЗСУ всього найкращого, сили їм , мужності. І щоб був мир у всьому світі!» – зазначає жінка.