Ми співпрацюємо з НСЗУ

Втеча із Маріуполя. Історія народження Катрусі Шевченко

Історія Інни Шевченко схожа на багато історій жінок, які були змушені покинути рідну домівку заради безпеки своїх дітей.

24 лютого, коли вся Україна зазнала нищівних авіаударів, сім’я Інни прийняла рішення покинути рідний Маріуполь і перебратись на Захід України.  

Вже 25 лютого  Інна  на 38 тижні вагітності із 11-річним синочком Олегом та чоловіком сіли  в автівку і виїхали до Івано-Франківська.

Як зазначає жінка, тоді в Маріуполі ще не було так страшно як зараз. Втім, рішення покинути рідне місто було абсолютно вірним, оскільки тепер отримати медичну допомогу і, тим більше, оперативне втручання, що жінці було необхідним за показами, у блокадному Маріуполі було б дуже складно.

«Коли ми звідти вибирались, то було два варіанти: чи в полі народжувати чи у Франківську»,- розповідає Інни чоловік Олександр.  

Прибувши до Івано-Франківська, жінка одразу стала на облік до жіночої консультації.  А 15 березня Інні зробили кесаревий розтин у зв’язку з медичними показами.  Зараз жінка уже знаходиться у палаті, поряд на ліжечку спить маленька Катруся. Жінка спокійна і розважлива, посміхається донечці.

 Втім варто зазначити, що Івано-Франківськ не кінцевий пункт жінки на шляху до спокою.  Коли Інна трохи відновиться після пологів, сім’я планує слідувати за кордон –  у сусідню Польщу.

Жінка вдячна лікарям Міського перинатального центру за  допомогу і психологічну підтримку. І щаслива, що її донечка  Катерина Олександрівна народилась  у спокійному Івано-Франківську у затишній атмосфері та поруч зі своєю сім’єю.