Ми співпрацюємо з НСЗУ

Одяг для новонародженого взимку

Тим матусям, які народили в холодну пору року, напевно буде цікаво дізнатися про те, як одягати новонародженого взимку.

Перше вбрання, яке підбирають молоді батьки — це речі на виписку. Воно буде суттєво відрізнятися від основного гардеробу, оскільки  має бути наряднішим, ніж інший одяг. Крім цього, вам потрібно продумати гардероб на всі випадки життя: які речі стануть в нагоді вдома, а які підійдуть для зимової прогулянки. Завдання непросте, однак цілком здійсненне.

Одяг на зимову прогулянку

Повернувшись з пологового будинку, перші кілька днів немовлятку  треба побути вдома, щоб його імунітет пристосувався до нових умов.

Ви можете почати збиратися на першу прогулянку через два тижні після народження за умови, що погода це дозволяє і температура не впала нижче -5°С.

Якщо ж за вікном набагато холодніше, до -15°С, то ви можете одягти на немовля теплий одяг, покласти крихітку в коляску і влаштувати йому своєрідну прогулянку, відкривши вікно або балконні двері. Якщо ж погода дозволяє вибратися на вулицю — обов’язково зробіть це, адже такі прогулянки на свіжому повітрі будуть неймовірно корисними для вашого малюка!

Гардероб для зимового малюка складається з трьох шарів. Перший шар — натільний. Сюди входить пігузник, повзунки, сорочечки, комбінезон або боді з довгим рукавом. Не забудьте про шапочку на голову.

Наступний шар — це теплі ясельні комплекти, що складаються з теплої кофтинки з штанцями або комбінезонів для малюків.

І, нарешті, останнім шаром йде зимовий комбінезон для новоронародженого і тепла шапка. Також не забудьте додатково покласти у візок теплий плед, ковдру або утеплений конверт.

Ще один важливий момент, як одягати новонародженого на вулицю взимку: перед тим, як одягти дитину, повинна одягнутися його мама.

Якщо ви зробите навпаки, то малюк ризикує перегрітися і потім відчувати себе некомфортно на вулиці.

Одяг малюка вдома

Хоча прогулянки забирають чимало часу, велику його частину ви будете проводити вдома.

Саме тому так важливо приділити особливу увагу вибору повсякденних домашніх речей.

Перше і найголовніше — тканина. Найоптимальніший варіант для малюка — це ті речі, які були пошиті без використання синтетики. Остання допустима для верхнього захисного шару, але ніяк не в якості натільної білизни або комбінезончика.

Оскільки немовлят доводиться часто переодягати, вибирайте ті вироби, які можна легко знімати і одягати.

Всі обновки повинні добре сидіти по фігурі і не сковувати рухів малюка.

Оптимальний варіант температури вдома – + 18+22°С.

При такій температурі надіньте на крихітку підгузок, трикотажну сорочечку, повзунки і шапочку.

Також в якості домашнього одягу поверх шару з натільною білизною відмінно підійдуть трикотажні комбінезончики. Експериментуйте — це дозволить вам скласти гардероб, який сподобається вам і вашому малюкові!

https://victoria-style.com.ua/