Ми співпрацюємо з НСЗУ

В МКПЦ розробили брошуру «Етика спілкування з людьми з інвалідністю»

Нещодавно  увесь світ відзначав Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день  не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

В Міському клінічному перинатальному центрі розробили брошуру «Етика спілкування з людьми з інвалідністю», завдяки якій можна навчитись правильному, толерантному спілкуванню з людьми з інвалідністю.

 У друкованому  матеріалі  зібрані морально-етичні норми спілкування з маломобільними  групами населення, з людьми з вадами слуху та зору.

Про те як правильно спілкуватись  з людьми з інвалідністю розповідала медпрацівникам  психолог міського клінічного перинатального центру  Марія Супрун. Пані Марія роздала медикам розроблений матеріал «Етика спілкування з людьми з інвалідністю».