Ми співпрацюємо з НСЗУ

Один день з життя пузожителя

07:00 Прокинулась. Мама спить. Посмоктала пальчики на одній руці.

⠀07:15 Нудно. Мама спить. Знайшла ще руку з пальчиками. Посмоктала їх всі.

⠀08:00 Мама прокинулась. Чомусь нічого не поїли, кудись їдемо. А поїсти?! Стукнула її пару раз на всякий випадок, нуль уваги. Образившись, заснула.

⠀09:30 Ми з мамою прийшли на УЗД. Мама і лікар вмовляли мене повернутися і показати “стать”. Що це таке не знаю, про всяк випадок показала їм попу.

⠀10:00 Здали кров. Мама напилась соку, радісна. Каже, потрібно заїхати до бабусі. Стукнула їй в сечовий міхур – радіти перестала, а до бабусі доїхали в найкоротший термін.

⠀10:30 Нарешті поїли. Заснула під воркування і сюсюкання.

⠀12:00 Мама ходила до лікаря який дивиться зуби. Даремно так стукала серцем, тільки мене розбудила.

⠀16:30 Ще одна голосна штука! Цю звуть тато. Що за безглузда манера кричати мамці в живіт: “ГЕЙ!!! ТИ ТУТ?!” … Цікава справа, а де мені ще бути?! Дай тільки вилізти, я тобі покажу як це, коли з тобою спілкуються криком! Як мінімум так і буду спілкуватися, так-так! Повернулась до тата попою … Шкода не оцінить.

⠀17:00 Їдемо додому. Знову шум! Мама говорить, що це метро, по іншому ніяк. Пхали її як могла, але результату нуль. Посмоктала з горя пальчик.

⠀18:00 Дома… тишина. Можна спати.

⠀20:00 Мама пересолила рис, сказала татові, що «це маленька вина». Від обурення насьорбалася рідини і стукнула її в бік.

⠀21:00 Поїли, дивимось фільм. Можна спати.

⠀23:00 Прокинулась! Мама думає, що зараз буде спати. Ну вже ні, я зараз буду грати в карусель!

⠀01:00 Ну все. Тепер можна і поспати..