Ми співпрацюємо з НСЗУ

У МОЗ повідомили, коли хворих на COVID-19 госпіталізовують

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило критерії госпіталізації до лікарні пацієнта, який хворіє на коронавірусну інфекцію. До медичних закладів госпіталізують хворих, які мають середній та тяжкий перебіг COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради

Госпіталізація здійснюється, якщо хворий скаржиться на біль у грудній клітці; задишку та важкість дихання у стані спокою; рівень сатурації нижче ніж 92%; порушення свідомості. Також до медзакладу госпіталізують за інших ознак, які загрожують життю та свідчать про критичний стан хворого.

У відомстві доповнили, що лікар ухвалює рішення щодо необхідності госпіталізації COVID-хворого до медичної установи на базі наявного симптомокомплексу у конкретного пацієнта.

Зазначається, що важливою є консультація сімейного лікаря, який може дати рекомендації та визначити, чи достатньо пацієнту амбулаторного лікування.

Нагадаємо, що у МОЗ оновили рекомендації для тих, хто отримує лікування від COVID-19 вдома. Відомство презентувало оновлені рекомендації для хворих на коронавірусну інфекцію, які за порадою сімейного лікаря знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Раніше стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я ухвалило рішення щодо оновлення стандарту медичної допомоги «Коронавірусна інфекція», враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC) та Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC).