Ми співпрацюємо з НСЗУ

У Калуші 19 жовтня жінок оглядатимуть провідні мамологи

19 жовтня на базі КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради», що на вул. Каракая, 25, проводитимуть безкоштовні огляди жінок онкохірурги (мамологи) Івано-Франківського онкоцентру.

 Про це повідомляє «Калуш ФМ».

Огляди будуть з 10:00 до 16:00.  

Зокрема калушанок  консультуватимуть:

 – Андріїв Аліна Володимирівна – завідувачка відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ к.м.н., доцент кафедри онкології ІФНМУ;

– Стинський Юрій Володимирович – лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Онкохірургія», мамолог відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ ІФ ОР»;

– Голотюк Іван Сергійович – лікар-онкохірург мамолог відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ ІФ ОР», асистент кафедри онкології ІФНМУ.

Обстеження відбуватиметься в рамках акції «Рожевий жовтень – міжнародний місяць боротьби з раком молочної залози» до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози.

Додамо, що рак молочної залози (РМЗ) – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок в усьому світі.

Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце в структурі онкозахворювань та смертності від раку у жінок. Рівень захворюваності на рак молочної залози має тенденцію до постійного зростання у всіх країнах-членах Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ). Україна не є винятком, за останні 20 років кількість випадків захворювання на РМЗ зросла у 2,8 рази.

«Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак у одних ризик виникнення пухлини низький, у інших – високий. Тому регулярні обстеження – це  спосіб зберегти своє життя та здоров‘я. Поставте себе на перше місце те виділіть годинку свого часу на огляд», – закликають лікарі.