Ми співпрацюємо з НСЗУ

Зоя Тополюк – душа Відділу невиношування вагітності

В Міському клінічному перинатальному центрі працює близько пів тисячі людей. Серед них є ті, хто творив історію цього закладу, хто віддав роботі більшу частину свого життя, хто живе цією роботою і горить нею, щоб зігрівати цим теплом інших.

Тополюк Зою Іванівну знає чи не кожен працівник закладу. Адже роботі в пологовому жінка віддала майже пів сотні років.

 Зоя Іванівна прийшла на роботу в Міський пологовий будинок 20-річною дівчиною ще  в далекому 1973 році. З тих пір справа акушерства стала любов’ю всього її життя.  Спочатку жінка працювала у екстрагенітальній патології, а в 1989 її по конкурсу обрали старшою акушеркою відділу акушерської патології.  Вже 49 років  Зоя Іванівна працює на одному місці.

У 1991 році  її Відділ перепрофілювали у Відділення акушерської патології  по невиношуванню вагітності,  у 2019 змінилась і назва закладу: Міський пологовий будинок перетворився на  КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради». А Зоя Іванівна і досі працює старшою акушеркою і  вважає, що робота – це її другий дім.

У неї – велика сім’я: дві донечки, четверо онуків і два правнуки. Своєю любов’ю до вагітних та породіль жінка «заразила» і доньку. Наталя пішла маминими стопами і працює  асистентом на Кафедрі акушерства і гінекології імені  Ігоря Ланового.

Зоя Іванівна завжди вела активну громадську діяльність в Міському клінічному перинатальному центрі.   Жінка нагороджена багатьма відзнаками  підприємства, її фото тривалий час висіло  на міській та обласній дошках пошани.

Завжди усміхнена і позитивна, Зоя Іванівна постійно підбадьорює вагітних, які перебувають у стаціонарі Відділу невиношування, піднімає  настрій та вселяє віру, що все буде добре.

«Я задоволена і дуже люблю свою роботу. Кожен день на роботі приносить мені радість. А як мені радісно, коли я зустрічаю молодих матусь, котрі лежали тут, у невиношуванні, і зараз гуляють з дітьми, і вони мені дякують! І мені і всьому відділу. Хіба це не найбільше задоволення від роботи?»,- говорить жінка.

Зоя Тополюк – одна із тих, ким пишається Міський  клінічний перинатальний центр, бо завдяки таким людям на світ з’являється нове життя.