Ми співпрацюємо з НСЗУ

В МКПЦ говорили про обов’язок людини перед суспільством

 В Міському клінічному перинатальному центрі сьогодні провели  семінар для медичних працівників  на тему: «Відповідальність  кожного – це відповідальність суспільства».

За основу семінару взяли «Декларацію відповідальності людини», автором якої є видатний українець Богдан Дмитрович Гаврилишин. Пан Гаврилишин створив певну універсальну модель поведінки людини у суспільстві, наділяючи людину при цьому відповідальністю  як щодо сім’ї, родини, так  і щодо суспільства в якому ця людина живе. Автор вважає, що коли світ прийде до нової парадигми, то значно більша частина  суспільства зможе користуватись своїми правами, як зазначено  в Загальній декларації прав людини  1948 року.

 Учасники семінару зазначили, що людина має бути відповідальна за свої вчинки не лише у День відповідальності людини, 19 жовтня, а весь час. Адже принцип «стався до ближнього так, як би хотів, щоб ставились до тебе» є вічним і працює у всі часи. Загалом, учасники погодились,що відповідальність  кожного щодо суспільства формує відповідальне суспільство вцілому.