Ми співпрацюємо з НСЗУ

УЗД репродуктивної системи та молочних залоз – необхідне щорічне обстеження жінок, які дбають про своє здоров’я

Ультразвукове дослідження  – це найбезпечніший і один з найефективніших методів обстеження людського організму. Його популярність пояснюється надійністю, простотою, швидкістю отримання результатів, безболісністю.

Гінекологічне УЗД – проводиться абдомінально або вагінально для пошуку проблем пов’язаних з жіночим здоров’ям (обстежується матка, маткові труби і придатки).

 УЗД молочних залоз  проводять  для визначення маститу, мастопатії, пухлин і кіст. Планово лікарі рекомендують проходити УЗД раз на рік усім жінкам з 25-40 років.

 Зробити ультразвукове дослідження  можна в кабінетах УЗД Міського клінічного перинатального центрі,  що обладнані новітньою технікою для якісного дослідження.

Серед них –   апарат ультразвукової діагностики експертного класу Canon Aplio α, 2021 року випуску, виробництва Японія. Апарат має великий сенсорний екран в стилі планшетного комп’ютера з трьома інтерактивними областями.
Сучасні технології візуалізації допомагають ще більше підвищити точність одержуваних клінічних даних для найбільш складних випадків.
Сучасна архітектура aBeam дає можливість розкрити більше деталей на всіх глибинах сканування за рахунок електронного підвищення різкості найдрібніших фрагментів зображення.

Зробити УЗД-дослідження жінки можуть в гінекологічному корпусі  Міського перинатального центру на першому поверсі і в   акушерському  корпусі на другому поверсі.