Ми співпрацюємо з НСЗУ

Колектив Міського перинатального центру святкував День Незалежності України на Говерлі

Піднятись на найвищу вершину нашої держави, щоб привітати Україну з Днем народження, вирішили працівники Міського клінічного перинатального центру.

24 серпня на вершину Говерли вийшли  більше шістдесяти медиків, працівників МКПЦ та члени їхніх родин. Разом з усіма на Говерлу підіймались і двоє восьмирічних діток: Олічка і Марко. Підйом видався досить важким. Адже  дощ, добряче змочив шлях до вершнини і зробив каміння, коріння дерев і траву ковзкими, а землю, яка перетворилась на болото, і поготів. Та медиків труднощі не   лякають. І за більш ніж три години всі невеликими групами піднялись на гору.

Вершина Говерли зустріла туманами і дощем. Верх гори оточила величезна хмара. Туристи фізично відчули, як це  – бути в хмарі, бачити повітря, коли за три метри уже не видно нічого.  Кілька хвилин на фото, обов’язкове привітання України з Днем Незалежності, висловлене вголос ,– і гайда вниз, щоб не створювати скупчення людей.

Спуск з найвищої вершини також був складним, через болото  та мокре каміння, але всі впорались. Утомлені, але щасливі, що досягнули мети, усі повернулись на базу.