Ми співпрацюємо з НСЗУ

В МКПЦ для породіль і вагітних провели лекцію «Грудне вигодовування. Проблеми і рішення»

В Міському клінічному перинатальному центрі для породіль та вагітних  жінок  прочитали лекцію на тему «Грудне вигодовування. Проблеми і рішення».

Лектор – лікар-інтерн  Богдана Дяченко – розповіла майбутнім і теперішнім мамам про безумовну користь і преваги грудного вигодовування.  Грудне молоко – це індивідуальна пристосована саме для кожного малюка корисна їжа, яка готова до вживання.  Дітки на грудному вигодовуванні менш  схильні до хвороб,  у них вищий імунітет. В той же час, матері, завдяки грудному вигодовуванню  мають більше часу на відпочинок, скоріше відновлюються після пологів та менш схильні до хвороб молочних залоз. Лікар-інтерн також зазначила, що грудне вигодовування суттєво економить сімейний бюджет, адже суміші для годування вартують недешево.

Пані  Дяченко розповіла про лактаційні кризи у жінок   та шляхи їх подолання, про лактостази у годуючи мам і тріщини в сосках  та як позбуватись цих проблем.

Загалом Богдана переконана, що матері, які хочуть налагодити грудне вигодовування, впораються  і разом з дітьми отримуватимуть задоволення від цього процесу.