Ми співпрацюємо з НСЗУ

До ремонту боксів в МКПЦ планують залучити будівельників та комунальників міста

Міська влада планує залучити  до ремонту боксів  в Міському клінічному перинатальному центрі будівельні компанії та комунальні підприємства міста. Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час оперативної наради.

Йдеться про 33 палати, по 11 на кожному поверсі акушерського корпусу , які з’єднані  між собою тонкими перегородками. Пан Марцінків зазначив, що один поверх можуть відремонтувати  будівельні компанії, другий  – комунальні підприємства, а третій – відремонтувати за благодійні кошти.

«Один поверх ми віддамо будівельникам.  Архітектура є в залі? Другий буде комунальний. Комунальні підприємства беруть на себе зобов’язання… На наступному тижні буде представлений новий директор «Водоканалу». Та  інші комунальні підприємства. І третій поверх – грантові та благодійні внески.

 То три поверхи: один поверх – будівельний, другий – комунальних підприємств і третій  поверх… Тільки розбийте проєкт… 5 палат за Василем Скиданчуком.   Кожне комунальне підприємство зробить добру справу. Хтось дві палати відремонтує, хтось три, хтось, як «Водоканал» – 5, «Теплокомуненерго» – 5»,- зауважив очільник Івано-Франківська.