Ми співпрацюємо з НСЗУ

На базі стаціонару МКПЦ відкрили кабінет патології шийки матки

Патологія шийки матки – одна з актуальних проблем жіночого здоров’я і частий привід для звернення до гінеколога. У зниженні захворюваності та смертності від раку шийки матки провідне значення має рання діагностика і раціональне лікування передракових станів.

Підвищення захворюваності на рак шийки матки, особливо у молодих жінок, пов’язане з ростом інфекцій, які передаються статевим шляхом. Більш ніж половина пацієнток страждають тим чи іншим видом патології – від ерозії шийки матки, яку в народі називають ектопією, до дисплазії та навіть онкологічного захворювання.

Діагностика – скринінг патології шийки матки – базується на проведенні послідовного комплексу обстежень, включаючи кольпоскопію,цитологію і виявлення вірусу папіломи людини – ВПЛ – тестування.

Кольпоскопія повинна бути невід’ємною частиною кожного гінекологічного обстеження, а цитологічне дослідження обов’язкове в кожному випадку і, особливо, при неможливості візуалізувати перехідну зону. Інформативність цитології значно підвищується, коли мазок узятий прицільно, на підставі даних кольпоскопії, тому створений кабінет патології шийки матки оснащено новим сучасним відеокольпоскоп МК-200.

Відеосистема кольпоскопа МК-200 допомагає:

  • полегшити контакт з пацієнткою і підвищити її довіру до лікаря за допомогою візуального представлення діагнозу;
  • робити знімки високої якості за допомогою кнопки, зручно розташованої на голівці кольпоскопа;
  • створити комфортні умови пацієнтці при проведенні консиліуму лікарів.