Ми співпрацюємо з НСЗУ

В Міському клінічному перинатальному центрі відкрили кабінет УЗД та кабінет патології шийки матки

В обидвох кабінетах проведено капітальний ремонт. Для кабінету УЗД закупили новенький апарат ультразвукової діагностики експертного класу Canon Aplio α, 2021 року випуску, виробництва Японія. Апарат має великий сенсорний екран в стилі планшетного комп’ютера з трьома інтерактивними областями.
Сучасні технології візуалізації допомагають ще більше підвищити точність одержуваних клінічних даних для найбільш складних випадків.
Сучасна архітектура aBeam дає можливість розкрити більше деталей на всіх глибинах сканування за рахунок електронного підвищення різкості найдрібніших фрагментів зображення.Апарат має унікальні програми, режими і функції:
Режим Luminance, який забезпечує тривимірну реконструкцію одержуваних даних в природному вигляді з високою якістю і роздільною здатністю для максимально реалістичної візуалізації плода вже в першому триместрі.
SMI – Superb Micro-vascular ImagingТехнологiя вiзуалiзацiї мiкроциркуляторного русла (SMI) розширює дiапазон видимого кровотоку до рiвня деталiзацiї та дозволяє побачити низькошвидкiсний кровотiк, що ранiше було неможливо в традицiйних ультразвукових дослiдженнях.
Компресійна еластографіяТехнологія «компресійної еластографії» з функцією збереження вихідних “сирих” даних призначена для локалізації та оцінки жорсткості пальпованих утворень. Кількісно оцінюється різна ступінь жорсткості обраних областей, або ж одержувані зображення кодуються кольором з подальшим кількісним аналізом в відносних величинах.
Еластографія зсувної хвилі (Shear Wave)Технологія Еластографія зсувної хвилі, розроблена корпорацією Canon Medical, дозволяє отримувати кількісні дані про жорсткість тканин (швидкості поширення «зсувної хвилі») і візуалізувати цю інформацію у вигляді інтелектуальних карт для різних областей клінічного застосування (від досліджень черевної порожнини до дрібних частин плода) в режимі реального часу.
Smart FusionТехнологія Smart Fusion дозволяє об’єднувати ультразвукові зображення в реальному часі з даними КТ, МРТ або раніше отриманими ультразвуковими даними, дозволяючи легко ідентифікувати і порівнювати структури, виконувати безпечну навігацію до складних анатомічних областей
Smart Navigation
Функція Smart Navigation забезпечує безпеку і більшу впевненість при проведенні біопсійної голки. Віртуальний шлях біопсійною голки, кодований кольором, полегшує її відстеження як на класичному ультразвуковому зображенні в режимі реального часу, так і в комбінованому режимі.
Програма MicroPureЦе інноваційний клінічний інструмент, який допомагає підтвердити наявністьмікрокальцифатів, що є потенційним маркером злоякісних утворень в грудях.
MultiViewФункцiя MultiView дозволяє створювати серiї з зображень поперечних перерiзiв обраного об’ємного об’єкта. Отримуванi серiї паралельних перерiзiв є дуже ефективним iнструментом для оцiнки ступеня патологiчних змiн i пов’язаних з ними тканинних структур.
Функцiя MultiView дозволяє отримувати перерiзи в будь-якiй проекцiї з демонстрацiєю зображень поза основних осей, що ще бiльше пiдвищує дiагностичну цiннiсть даної функцiї.

Освячення кабінету УЗД
В кабінеті патології шийки матки
Проблематика закладу
Крісло у кабінеті патології шийки матки
Обговорення проблем закладу
Новий УЗД-апарат Canon Aplio α
Міський голова подарував ікони в кабінети УЗД та патології шийки матки