Ми співпрацюємо з НСЗУ

Кріодеструкція

Це технологія обробки місця ерозії рідким азотом спеціальним апаратом. Вплив низької температури на патологічні клітини викликає кристалізацію води в них, і вони гинуть (дію аналогічне припікання, коли є вплив високих температур). Обробка відбувається точково, і здорові тканини не страждають. Після процедури є ймовірність утворення набряклості шийки і появи рясних виділень. Повноцінне загоєння настає через 1 — 1,5 місяця.

Метод кріодеструкції (дослівно — руйнування холодом) застосовується не лише для лікування ерозії шийки матки, а і для лікування дисплазії, лейкоплакії, хронічного цервіциту, для видалення кондилом, поліпів та в деяких інших випадках.

Суть методики полягає у видаленні патологічних тканин спеціальним холодоагентом, зокрема, рідким азотом. Зріджений азот, що має дуже низьку температуру (нижче —195 градусів Цельсія), миттєво руйнує уражені тканини. Клітини при низькій температурі за лічені секунди заморожуються та відмирають.

Холодоагент доправляється в потрібне місце за допомогою кріозонда, його наконечник торкається ураженої поверхні та діє на необхідну глибину (до кількох міліметрів).

Одразу після процедури запускається процес регенерації: виникає набряк на місці видалених тканин, з’являються рясні рідкі виділення.

Поступово організм заміщує відмерлі тканини новими, здоровими клітинами плоского епітелію.

Метод кріодеструкції дозволяє швидко та ефективно забрати ерозію, ектопію епітелію шийки матки та деякі інші патології лише за одну процедуру.

Переваги даного методу лікування ерозії шийки матки :

  • безболісність;
  • безкровність;
  • швидке одужання;
  • можливість застосування у родили дівчат і жінок.